۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷

دندانپزشکی شبانه روزی کرج

0 دیدگاه

دندانپزشکی شبانه روزی کرج

دندانپزشکی شبانه روزی کرج : دهان و دندان از عضو های مهم جسم و روح ما می باشند که سلامت آن ها موجب ایجاد بخندی زیبا می گردد. اگر مراقبت های لازم را برای نگه داری صحیح دندان ها انجام ندهید دچار مشکلاتی از جمله درد دندان می شوید که باید برای درمان به دندانپزشکی خوب مراجعه کنید.

 

درد دندان اغلب در شب افزایش پیدا می کند و بیمار را کلافه و مانع خواب وی می شود در این صورت می توانید به دندانپزشکی شبانه روزی کرج مراجعه کنید.

 

در دندانپزشکی شبانه روزی کرج دندانپزشکان و جراحان حاذق و ماهری حضور دارند که می توانند شما عزیزان را یاری کنند.

 

 

 

 

دندانپزشکی چیست ؟

 

یکی از علومی که به سلامت دهان و دندان می پردازد، دندانپزشکی می باشد. در دندانپزشکی خدمات بسیاری انجام می شود که به برخی از این خدمات خواهیم پرداخت.

 

پیوند لثه

پیوند استخوان

درمان بیماری های لثه

درمان لثه و سایر انساج

درمان ریشه

ایمپلنت دندان

انجام پروتز های دندانی

بلیچینگ دندان

ایمپلنت فوری

جرم گیری دندان

 

کلینیک دندانپزشکی

 

کلینیک های دندانپزشکی بسیاری وجود دارد اما شما عزیزان باید برای درمان و حتی زیبایی بهترین آن را انتخاب کنید تا از نتیجه درمان خود رضایت کامل داشته باشید. کلینیک دندانپزشکی ما از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج می باشد که بهترین خدمات دندانپزشکی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

در کلینیک دندانپزشکی ما دندانپزشکان و متخصصین دندانپزشکی حاذقی در دو بخش عمومی و تخصصی خدمات دندانپزشکی ارائه می کنند.

 

برای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی ما با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

انواع دندانپزشکی

 

دندانپزشکی عمومی : درمان های بسیاری در دندانپزشکی عمومی انجام می شود که شامل درمان ریشه دندان ، روکش دندان ، ایمپلنت دندان ، ترمیم دندان با آمالگام و کامپوزیت و غیره می شود.

دندانپزشکی زیبایی : هدف این دندانپزشکی داشتن دندان هایی منظم، سفید، درخشان می باشد که این موارد برای افراد نیز بسیار مهم است. در دندانپزشکی زیبایی ، علم و هنر و سلیقه دندانپزشک تلفیق می شود و با توجه به نیاز فرد درمان هایی چون بلیچینگ دندان ، کامپوزیت دندان ، لمینت دندان انجام می شود.

دندانپزشکی اطفال : دندانپزشکی اطفال از نظر محیط و درمان کمی با دندانپزشکی بزرگسالان متفاوت است و به درمان و پیشگیری از بیماری های دهان و دندان کودک می پردازد.

 

هزینه ترمیم زیبایی دندان

 

زیبایی دندان ها موجب افزایش اعتماد به نفس افراد و نیز داشتن لبخندی زیبا می شود. در دندانپزشکی خدماتی جهت زیبایی و برطرف کردن ناهنجاری های دندانی وجود دارند که استفاده از هرکدام از آن ها هزینه ای متفاوت دارد.

 

فاکتور های دیگری از جمله تجربه و مهارت دندانپزشک و حتی محلی که کلینیک در آن قرار دارد و غیره در این هزینه تاثیر گذار هستند.

 

برای آگاهی از هزینه ترمیم زیبایی دندان باید مورد معاینه دندانپزشک قرار بگیرید، در ضمن این هزینه در هر فردی متغییر می باشد.

 

 

کلینیک دندانپزشکی مهرویلا

( ارتودنسی و جراحی فک – ایمپلنت دندان – لمینیت دندان – دندانپزشکی کودکان )